تابستونو شکست بده !!!

کافیه یه مانتوی تابستانی شیک و قشنگ، با قیمت عالی از دسته مشخص انتخاب کنی و بخری!

طوسی
کرم تیره
کرم روشن

شلوار کژوال نارین

۲۰۰,۰۰۰ تومان قیمت فروش ویژه ۱۳۰,۰۰۰ تومان
سبز زیتونی
خاکی
سبز
کرم تیره
کرم روشن
مشکی
نارنجی

مانتو جاناکجراه

۳۰۸,۰۰۰ تومان۳۲۸,۰۰۰ تومان

خرید مانتوی تابستانی شیک

با شروع فصل بهار و سپس تابستان، ایام گرم و روزهای طولانی آغاز میشه و تابستون با قدرت قوی خورشید میاد سراغمون و سعی میکنه مارو از پا در بیاره ... اما خرید مانتوی تابستانی با کیفیت، شیک و خنک قراره به جنگ تابستون با گرمای ترسناکش بریم...!

در هنگام اقدام به خرید مانتوی تابستانی شیک به این نکته توجه داشته باشید که جنس مانتو از مهم ترین نکات خرید شماست . ما در تولیدی مانتو ابریشم بهترین کیفیت از پارچه‌ها را استفاده می‌کنیم تا شما یک تجربه خنک و سیک و بی نظیر در ایام گرم و طاقت فرسای تابستان داشته باشید و وقتی همه نگران عرق کردن هستند شما به راحتی به امور روزانه خود برسید.

مانتوی تابستانی شیک

خرید مانتوی تابستانی شیک از قبیل شومیز، ست مانتو شلوار و مانتوی اسپرت که به راحتی میتونی گرمای تابستون رو با خورشیدش شکست بدی و یه شیک پوش باشی 🙂

در خرید مانتوی تابستانی شیک، هزینه و قیمتی که شما می‌پردازید بسیار مهم است. خرید یک مانتوی شیک، با کیفیت و درجه یک شاید غیر ممکن است امّا نه اگر شما از تولیدی مانتویی مانند تولیدی مانتو ابریشم خرید کنید. برای خرید مانتوی شیک و ارزان تابستانی، کافیست شما یکی از دسته‌های زیر را انتخاب کنید و مانتوی خود را خرید کنید.

آخرین اخبار در مورد محصولات شیک و طرح جدید، مانتوی تابستانی شیک میتونید مارو در اینستاگرام و همین سایت دنبال کنید.

ما ابتدا در اینستاگرام فروشگاهمون رو راه اندازی کردیم و سپس به سایت مهاجرت کردیم . اما دلیل نمیشه هنوز اول اخبار رو توی اینستاگرام منتشر نکنیم.

برای همین هم میتونید با دنبال کردن ما در اینستاگرام به راحتی و زودتر از اخبار مطلع بشین.

اینستاگرام مانتو ابریشم