خرید مانتو زنانه جدید / خرید مانتو پاییزه 1402 ترند سال 2023

خرید مانتو زنانه

خرید مانتو زنانه جدید / مانتو پاییزی 1402

یکی از مهمترین و اصلی ترین پوشش هایی که بیشتر خانم ها از آن استفاده می‌ کنند مانتو می باشد. برای خرید مانتو زنانه بهتر است که برخی نکات در نظر گرفته شود تا بهترین مانتو خریداری گردد. مانتوهای زنانه مدل ها و طراحی‌ های متنوعی دارند.

خرید مانتو زنانه جدید / خرید مانتو پاییزه 1402 مانتو ترند سال 2023

شومیزی 1402

هودی پاییزه 1402 / پالتو زنانه جدید

خرید مانتو پاییزه

پیشنهاد خرید مانتو دانشجویی مناسب پاییز:

مانتو دانشجویی، مانتو دو تکه شیک و بسیاری از دیگر مدل ها را می توانید بر اساس استایل خود خریداری کنید. بنابراین بین انواع مدل ها و طراحی‌ های مانتوهای زنانه شما می توانید یکی از آنها که مناسب سلیقه تان می باشد و با بدنتان هماهنگی دارد را تهیه کنید. مانتو از جمله پوشش هایی است که باید مناسب با اندام و قد خانم ها انتخاب شود.

برای خریداری انواع مانتوهای زنانه و طراحی های متنوع آنها شما باید ابتدا اندام خود را به خوبی بشناسید و سپس یکی از آنها را انتخاب کنید.

به عنوان مثال مانتوهایی که بسیار بلند هستند برای خانم هایی که قدشان کوتاه می باشد گزینه ای مناسب به شمار نمی رود. اگر شما بر اساس استایل و قد خود بهترین مانتو زنانه را خریداری کنید می توانید یک تیپ شیک و زیبا داشته باشید.

به طور کلی نکات بسیار مهمی در مورد راهنمای خرید مانتو وجود دارد. این نکات را شما باید در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین مانتو را تهیه کنید. تعدادی از نکاتی که مربوط به خریداری بهترین مانتو می باشد را در ادامه توضیح می‌ دهیم تا بتوانید یکی از انواع مانتو های زنانه شیک و جذاب را خریداری کنید.

مانتو زنانه

مانتو زنانه پاییزی 1402

خرید مانتو زنانه بلند

499,000 تومان
399,000 تومان
699,000 تومان

نکاتی در مورد خرید مانتو زنانه جدید مناسب پاییز 2023

برخی از نکاتی که زمان خرید بهترین مانتو زنانه باید به آنها دقت نمایید عبارت است از :

  1. به خطوط روی مانتو دقت کنید

یکی مهمترین نکاتی که شما در زمان خرید مانتوهای زنانه باید به آن دقت داشته باشید این است که توجه کنید مانتو دارای خطوط افقی نباشد. نوارها و خطوط پارچه مانتو موجب می گردد که شما چاق تر و عریض تر نشان داده شوید. مانتوهایی را بپوشید که دارای راه‌ های عمودی هستند. البته آن دسته از مانتوهایی که دارای راه های عمودی یا خطوط متنوع نمی باشند نیز گزینه مناسبی برای خریداری خواهند بود.

  1. توجه به سایز مانتو

سایز خود را فراموش نکنید و بین انواع سایز بندی های مانتو زنانه یکی از آنها که مناسب تان می باشد را تهیه نمایید. آن دسته از مانتوهایی که بسیار تنگ هستند را خریداری نکنید، چرا که درون استایل شما را زیباتر نمی کند و به راحتی نمی‌توانید با مانتوهای تنگ فعالیت هایتان را انجام دهید.

مانتوهایی را انتخاب نمایید که اندازه شما طراحی شده باشند و دوخت آنها مناسب اندام تان باشد. مانتو های کمر کشی و مانتوهای استرچ برای آن دسته از خانم هایی که درشت اندام هستند گزینه مناسبی نخواهد بود.

در قسمت محصولات فروشگاه مانتو ابریشم شما می‌توانید جدول راهنمای اندازه را مشاهده کنید و اندازه بدن خود و اندازه مانتو خود را مطابقت دهید.

  1. توجه به قد مانتو

زمان خرید مانتوهای زنانه بیشتر به دنبال مدل هایی باشید که دارای شکاف های جانبی و پهلو هستند. چرا که این مدل ها شیکی و جذابیت مانتو را افزایش می ‌دهند. شما با پوشیدن این مانتو ها می توانید فعالیت های خود را به راحتی انجام دهید.

مانتوهایی که خیلی کوتاه هستند را می توانید با دامن های کلوش بپوشید. البته که مانتوهای خیلی کوتاه برای مکان هایی مانند محیط اداری گزینه مناسبی نیستند.

 

  1. توجه به طرح مانتو

خانم هایی که اندامشان گلابی شکل است می ‌توانند مانتوهای طرح دار را انتخاب کنند. برای ایجاد تعادل باید بدانید که مانتوهای طرح دار و رنگ روشن را می توانید با شلوارهای ساده بپوشید. دقت داشته باشید که طرح های بسیار بزرگ را برای مانتو های خود انتخاب نکنید. بهترین مانتو که دارای طرح های متوسطی می باشد را انتخاب نمایید.

مانتوهایی را به تن کنید که در قسمت سینه دارای جزئیات و تزئینات خاصی هستند. هر یک از مانتوهایی که در ناحیه سینه به گونه ای طراحی شده اند که سینه هایتان بزرگتر به نظر برسد را می توانید تهیه نمایید.

  1. توجه به رنگ مانتو

یکی دیگر از نکاتی که شما زمان خرید مانتو زنانه باید به آن دقت داشته باشید رنگ بندی می باشد. رنگ های مانتوی زنانه متفاوت است. هر یک از رنگ های مانتوهای زنانه را به خوبی بررسی کنید و سپس یکی از آنها که مناسب استایل تان می باشد را خریداری نمایید.

توجه داشته باشید که مانتو هایی با رنگ بندی قرمز و رنگ های بسیار شاد برای محیط اداری گزینه مناسبی نیستند. شما بر اساس هر یک از مکان های متنوع باید رنگ بندی مانتو را انتخاب نمایید.

  1. توجه به کیفیت پارچه مانتو

کیفیت پارچه مانتو به عنوان یکی دیگر از نکاتی است که شما زمان خریداری مانتوهای زنانه باید به آن توجه داشته باشید. برخی از مانتوهای زنانه که با استفاده از پارچه های بی کیفیت تولید و طراحی شده اند گزینه مناسبی برای خریداری نیستند، چرا که آنها بعد از مدتی دچار پارگی و فرسودگی می شوند.

تنها آن دسته از مانتوهایی را خریداری کنید که با بهترین الیاف و پارچه ها طراحی شده اند.

 

  1. توجه به قیمت مانتو

هزینه خریداری انواع مانتو زنانه با یکدیگر فرق می‌ کند. بر همین اساس پیش از خریداری مدل های متنوع مانتو های زنانه باید قیمت آنها را بررسی کنید تا طبق بودجه شما باشد. مدل های مانتوهای زنانه فرق می کند و طبق مدلی که دارند هزینه شان تعیین می شود. برخی از مدل ها که دارای ظرافت خاصی می باشند هزینه خریداری شان تا حدودی بالاتر است. شما باید به خوبی بدانید که مانتوهای مجلسی به نسبت مانتوهای دیگر هزینه خریداری بیشتری دارند.

ست مانتو زنانه با پیراهن مردانه / شومیز پشمی

مانتو زنانه جدید، مانتو پاییزی

خرید مانتو پاییزه / مانتو سایز بزرگ

ما در فروشگاه مانتو ابریشم به دلیل اینکه خط تولید مانتو و لباس های زنانه جذاب را داریم هزینه مانتوها به صرفه ترین قیمت‌های ممکن را داراست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلیل بازگشت وجه